هدایای تبلیغاتی رومیزی
هدایای تبلیغاتی رومیزی

هدایای تبلیغاتی رومیزی ، به هدایایی گفته میشود که در صورت استفاده بتوان آن را بر روی میز قرار داده و تبیلغات درج شده بر روی کالا را مشاهده نمود.


یکی از کاربردی ترین هدایایی که میتوان جهت تبلیغ محصول به افراد مختلف به خصوص مدیران و کارمندان اهدا نمود، هدایای رومیزی هستند.


نمونه هدایای رومیزی


نمونه هدایای رومیزی ، برخی از کالا و محصولاتی هستند که جهت استفاده از میز کار در منزل و محل کار اهدا میشود. از نمونه هدایایی که جهت استفاده بر روی میز ارائه میگردد می توان به هدایای تبلیغاتی مدیریتی، ست هدیه چرم، سررسید و تقویم رومیزی، ساعت رومیزی تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، زیرلیوانی تبلیغاتی، پرچم کشور، پاور بانک و فلش مموری تبلیغاتی، نوشت افزار تبلیغاتی، موس پد تبلیغاتی، ابزارهای اداری و سمیناری، صنایع دستی جهت قرار گیری روی میز، جا موبایلی تبلیغاتی، جلد مدارک، تندیس تبلیغاتی، لوح تقدیر رومیزی، لوازم التحریر تبلیغاتی، ماشین حساب تبلیغاتی، کتاب های نفیس، ست رومیزی تبلیغاتی و محصولات دیگر اشاره نمود.


کاربرد هدایای رومیزی


کاربرد هدایای رومیزی ، به دلیل استفاده مکرر ابزارهای روی میز، زیاد میباشد. با توجه به نوع مشاغلی که در جامعه وجود دارد، میز کار یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش های شغلی یک فرد در محل کار میباشد. در طول روز و زمان کاری، افراد بارها به وسایل و ابزارهای روی میز توجه و دقت مینمایند. تمام کالاهایی که به عنوان هدایای تبلیغاتی بر روی میز اهدا میشود، میتواند به عنوان ابزاری جهت نمایش به صورت روزانه مورد استفاده قرار گیرد. نام و نشان یک محصول و کالا که بر روی هدایای تبلیغاتی درج شده است، میتواند به خوبی با قرار گرفتن کالا روی میز، به نمایش در آید.


نتیجه گیری:
دقت در خریداری هدایای تبلیغاتی و اهدای آنها میتواند موجب فروش محصولات شرکت شود. هدایای تبلیغاتی رومیزی یکی از بهترین هدایا با کاربرد بسیار زیاد جهت استفاده کارمندان، مدیران، پزشکان و مهندسان میباشد.