هدایای تبلیغاتی گران قیمت
هدایای تبلیغاتی گران قیمت

هدایای تبلغاتی گران قیمت ، مربوط به هدایایی هستند که از لحاظ قیمت دارای ارزش زیادی میباشند.

معمولاً ارزش مادی در این نوع هدیه ها زیاد بوده و شامل ابزارهای کاربردی برای استفاده در شغل و زندگی میباشد.


نمونه های هدایای گران قیمت


نمونه های هدایای گران قیمت ، میتواند به انتخاب صحیح یک کالا به افراد کمک کند. با توجه به مهم بودن قیمت در این نوع از هدایا، مهم است که کیفیت و جنس کالای داده شده بسیار زیاد باشد. از جمله هدایای تبلیغاتی که گران قیمت میباشند میتوان به ساعت مچی، کیفهای چرمی، انواع عطرها، خودنویسهای گران قیمت و لوازم دیگر اشاره نمود.
در صورتی که مخاطب هدایای تبلیغاتی افراد مشخصی با جایگاه اجتماعی خاصی باشند، پیشنهاد میشود از این دسته از هدایا جهت ارائه به افراد استفاده گردد. معمولاً کادوها و هدایای گران قیمت برای آن دسته از افرادی است که به دلیل خاصی در سمینار شرکت کرده اند. جهت احترام به این افراد از هدایای گران قیمت استفاده نموده و نام برند و کالا را بر روی هدیه درج مینمایند.


هدایای خاص گران قیمت


هدایای خاص گران قیمت ، هدایایی است که به طور خاصی برای افراد مشخصی در نظر گرفته میشود و دارای قیمتی بالا میباشند. خاص بودن هدیه به دلیل حضور افرادی که در کسب و کارهای خاص فعالیت میکنند، مشخص میشود. رنج قیمت جهت خرید کالا متفاوت است. در صورتی که هدیه حس خوبی بر مخاطبین بگذارد، میتوان از قیمت بالای آن صرف نظر کرد.


نتیجه گیری:
با توجه به اهمیت مبحث تبلیغات و هدایای تبلیغاتی در معرفی کالا و فروش محصولات یک شرکت، انتخاب یک هدیه تبلیغاتی جهت ارائه به مدیران ارشد و کارکنان بسیار مهم میباشد. در صورت حضور در سمینارها و همایش های تخصصی، پیشنهاد میشود از هدایای گران قیمت جهت تبلیغ محصول استفاده شود. با ارائه این هدایا احتمال فروش محصول تا چندین برابر افزایش می یابد.